Kontakt

Zarządzanie Administrowanie Nieruchomościami

Fokus Zarządzanie Nieruchomościami s.c.

ul. Przyjazna 46/1; 05-502 Bobrowiec koło Piaseczna
tel. +48 22 243 99 01


Właściciele firmy:

Mariusz Dubieniecki

Zarządca nieruchomości licencja MI nr 18849
tel.kom. +48 506 160 027

Małgorzata Dubieniecka

Zarządca nieruchomości – licencja MI nr 20503
tel. kom. +48 501 121 576
e-mail: biuro@zn-fokus.pl

Katarzyna Dubieniecka

Asystentka Biura
e-mail: kasia.d@zn-fokus.pl


Zarządcy/administratorzy

Administratorzy: administrator@zn-fokus.pl

Karolina Ludwiczak (zarządca nieruchomości) e-mail: karolina@zn-fokus.pl

Radosław Strojny (zarządca nieruchomości) e-mail: radoslaw@zn-fokus.pl

Piotr Klamkowski (zarządca nieruchomości)  e-mail: piotr@zn-fokus.pl

Sławomir Borsuk (zarządca nieruchomości) e-mail: slawek@zn-fokus.pl

Izabela Kuc (zarządca nieruchomości) e-mail: iza@zn-fokus.pl

Gabriela Lewandowska (zarządca nieruchomości) e-mail: gabrysia@zn-fokus.pl

Beata Aniszewska (zarządca nieruchomości) e-mail: beata@zn-fokus

Katarzyna Krawczyńska (administrator) e-mail: katarzyna.k@zn-fokus.pl

Patrycja Pszczółkowska (administrator) e-mail: patrycja@zn-fokus.pl

Emilia Piasecka (administrator) e-mail: emilia@zn-fokus.pl

Krzysztof Dubieniecki (administrator) e-mail: krzysztof@zn-fokus.pl

Marcin Osiński (administrator) e-mail: marcin@zn-fokus.pl

Maciej Gołębiowski (administrator) e-mail: maciej@zn-fokus.pl


Księgowość 

Edyta Bucior (księgowa) e-mail: ksiegowosc@zn-fokus.pl

Danuta Zglińska (księgowa) e-mail: danuta@zn-fokus.pl

Agnieszka Dropia (księgowa) e-mail: agnieszka@zn-fokus.pl

Dagmara Żmijewska (księgowa) e-mail: dagmara@zn-fokus.pl

Anna Osińska (księgowa) e-mail: anna@zn-fokus.pl