Kontakt

Zarządzanie Administrowanie Nieruchomościami

Fokus Zarządzanie Nieruchomościami s.c.

ul. Przyjazna 46/1; 05-502 Bobrowiec koło Piaseczna
tel. +48 22 243 99 01


Właściciele firmy:

Mariusz Dubieniecki

Zarządca nieruchomości licencja MI nr 18849
tel.kom. +48 506 160 027

Małgorzata Dubieniecka

Zarządca nieruchomości – licencja MI nr 20503
tel. kom. +48 501 121 576
mail: biuro@zn-fokus.pl

Katarzyna Dubieniecka

Asystent Biura
e-mail: kasia.d@zn-fokus.pl


Zarządcy/administratorzy

Administratorzy: administrator@zn-fokus.pl

Karolina Ludwiczak (zarządca nieruchomości) tel. 515 744 784; e-mail: karolina@zn-fokus.pl

Adelina Lipińska (zarządca nieruchomości) tel. 512 292 353 e-mail: adelina@zn-fokus.pl

Radosław Strojny (zarządca nieruchomości) tel. 789 036 992; e-mail: radoslaw@zn-fokus.pl

Katarzyna Bombała (zarządca nieruchomości) tel. 789 165 679; e-mail: katarzyna@zn-fokus.pl

Piotr Klamkowski (zarządca nieruchomości)  tel. 514 379 001; e-mail: piotr@zn-fokus.pl

Sławomir Borsuk (administrator) tel. 509 603 024; e-mail: slawek@zn-fokus.pl

Izabela Kuc (administrator) tel. 572 360 686; e-mail: iza@zn-fokus.pl

Karolina Kalinowska (administrator) tel. 501 896 242; e-mail: karolina.k@zn-fokus.pl

Aneta Czerwonka (administrator) tel. 514 076 659; e-mail: aneta@zn-fokus.pl

Gabriela Lewandowska (administrator) tel. 517 649 769; e-mail: gabrysia@zn-fokus.pl

Sławomir Czupryński (administrator) tel. 512 084 667; e-mail: slawek.c@zn-fokus.pl

Emilia Piasecka (administrator) tel. 501 075 360; e-mail: emilia@zn-fokus.pl

Radosław Świętochowski (administrator) tel. 780 182 357; e-mail: radoslaw.s@zn-fokus.pl


Księgowość 

Edyta Bucior (księgowa) tel. 609 492 000 e-mail: ksiegowosc@zn-fokus.pl

Danuta Zglińska (księgowa) tel. 798 922 082 e-mail: danuta@zn-fokus.pl

Agnieszka Dropia (księgowa) tel. 518 659 225 e-mail: agnieszka@zn-fokus.pl

Marta Zielińska (księgowa) tel. 519 837 747 e-mail: ksiegowa@zn-fokus.pl

Dagmara Żmijewska (księgowa) tel. 789 016 270 e-mail: dagmara@zn-fokus.pl